Strona domowa Praca i biznes Usługi księgowe
Praca i biznes

Usługi księgowe

Usługi księgowe - Ceipoland.plNasze biuro rachunkowe stworzyło specjalną ofertę dla pracowników służby zdrowia. Dzięki bogatemu doświadczeniu we współpracy z branżą medyczną potrafimy zoptymalizować wydatki na księgowość. Koszt tej dedykowanej oferty wynosi już od 119 zł. Usługi księgowe w tej cenie obejmują przede wszystkim bieżącą obsługę księgową, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz roczne zeznanie podatkowe. Dzięki temu nie trzeba nadążać za często zmieniającymi się przepisami podatkowymi – zrobimy to za Ciebie.

Dodatkowe informacje na temat specjalnej oferty usług księgowych przygotowanych specjalnie dla lekarzy, pielęgniarek i pozostałego personelu medycznego znaleźć można pod adresem: https://kuczawska.pl/ksiegowosc-dla-lekarzy-pielegniarek-poloznych.

Księgowość dla lekarzy

Wiemy, że specyfiką zawodu lekarza jest ciągły brak czasu – a w przypadku osób zatrudnionych na kontraktach lub własnej działalności niezbędne jest dopilnowanie, by wszystkie dokumenty i rozliczenia były zgodne z aktualnymi przepisami. Trudno jest to pogodzić z pracą lekarza.

Nasza propozycja uwzględnia specyfikę tego zawodu. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wszechstronnej kadrze oferujemy księgowość dla lekarzy na najwyższym poziomie.

mamy doświadczenie w prowadzeniu podatkowych książek przychodów i rozchodów, kart podatkowych oraz ryczałtu ewidencjonowanego. Zakres usług w dziedzinie księgowości dla lekarzy obejmuje również ewidencje dokumentów księgowych w PKPiR, ewidencję środków trwałych i WNIP, przygotowanie deklaracji na potrzeby podatku dochodowego, obliczanie zaliczek na podatek dochodowy, prowadzenie rozliczeń z ZUS, sporządzanie deklaracji ZUS a także rocznego zeznania podatkowego.

Księgowość dla pielęgniarek

Oprócz usług dla lekarzy prowadzimy także księgowość dla pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych i innych zawodów medycznych z uwzględnieniem ich szczególnych cech. wiemy, że każdy zawód medyczny wiąże się ze specyficznymi dla niego kosztami i potrafimy odpowiedzieć na różne potrzeby naszych klientów.

Dzięki bogatemu doświadczeniu we współpracy z przedstawicielami różnych zawodów jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom księgowości dla pielęgniarek i innych pracowników służby zdrowia. Dzięki temu nasze usługi zapewniają stuprocentową gwarancję zadowolenia klientów z nami współpracujących.