Strona domowa Uroda Zabiegi endermologii – na czym to polega?
Uroda

Zabiegi endermologii – na czym to polega?

Zabiegi endermologii – na czym to polega? - Ceipoland.plEndermologia jest odchudzającym masażem pod wysokim ciśnieniem, który pomaga zlikwidować cellulit i nadmierne kilogramy we wskazanych fragmentach ciała. Ujędrnia ciało, odejmuje lat i dodaje jędrności, a spektakularne rezultaty widoczne są już po trzech zabiegach. Jest to aktualnie najlepsza metoda na polepszenie wyglądu skóry i kształtowanie sylwetki w gabinecie odnowy biologicznej.

zabieg odbywa się pod wysokim ciśnieniem przy użyciu specjalnej głowicy, która zbudowana jest z dwóch rolek i komory ssącej pomiędzy nimi, dzięki czemu wybrana część ciała masowana jest w podobny sposób od zewnętrznej jak i od wewnętrznej strony. Pacjentki ubierane są w specjalny kombinezon, aby masaż był całkowicie pozbawiony ryzyka i pozbawiony bólu. Endermologia jest w stanie kształtować figurę, albo rysy twarzy. Zabieg trwa od 10 do 40 minut dostosowany do potrzeb pacjentki i wskazanej części ciała.

Urządzenie Alliance to najbardziej nowoczesna odmiana. Działa o wiele szybciej, niż poprzedni model. Nowa głowica do masażów Alliance jest jedną napędzaną rolką i klapką, która jednocześnie stymuluje utratę tłuszczu. Maszyna Alliance wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie skórki pomarańczowej i wygładzenie skóry. Klientka nie czuje uczucia bólu i ucisku, a raczej relaksujący masaż, który umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek, tak aby po zabiegu ciało było odchudzone, bez cellulitu, a cera wyglądała młodziej.

Endermologia lpg alliance w bezpieczny sposób aktywizuje odbudowę i tworzenie się odmładzających składników skóry, takich jak kolagen, odpowiedzialny za jędrność skóry, elastynę dla jej sprężystości i kwas hialuronowy, służący do dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry i stosowany w medycynie estetycznej już od wielu lat. Masaż eliminuje także toksyny z naszego ciała, niwelując obrzęki, bóle mięśni i stawów. Zatrzymywanie wody i toksyn jest także przyczyną cellulitu, zatem Endermologia lpg alliance przynosi efekt również w zmaganiu się z tym defektem skóry. Endermologia lpg alliance to obecnie najbardziej popularny zabieg dla zgrabnej sylwetki – https://www.mindful.org.pl/endermologia-lpg-alliance-katowice.